Zverejnené dokumenty

Faktúry a zmluvy od 1.novembra 2011 sú zverejnené v Centrálnom registry zmlúv, objednávok a faktúr BBSK CENTRÁLNY REGISTER ZMLÚV, OBJEDÁVOK A FAKTÚR BBSK

Zmluvy

Register zmlúv Školský internát Zvolen

Číslo zmluvyZmluvná stranaNázov / PredmetCena vrátane DPHDátum účinnosti zmluvydokument (PDF)
100018942KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s.Poistenie majetku201,871.1.2011 z_poistenie.pdf
-Ing. Ľubomíra ŠudováSlužby BOZP a PO157,34 EUR1.1.2011 z_bozp.pdf
10024461Vaša Slovensko s.r.o.Stravovanie pre zamestnancov-1.1.2011 z_zsz.pdf
-TELKO PLUS Zvolen, spol. s r.o.Servis výpočtovej techniky72,00 EUR1.1.2011 z_tp.pdf
-TELKO PLUS Zvolen, spol. s r.o.Pripojenie na internet, www, e-mail66,35 EUR1.1.2011 z_int.pdf
02/2011Kevély Pavol - reštaurácia LIPAPrenájom nebytových priestorov40,83 EUR1.1.2011 z_onnp2.pdf
-Tomáš Veróny - OaSSlužby pranie bielizne-5.1.2011 z_pb.pdf
01/2011Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s.Prenájom nebytových priestorov1929,96 EUR28.2.2011 z_onnp1.pdf
-Štefan ZorskýOpravy povrchov5979,11 EUR27.4.2011 z_zorsky.pdf
Darovacia zmluvaRodičovské združenie pri ŠISatelit, anténa, držiak na televízor 223,7 EUR3.5.2011 dz_2011_satelit.pdf
8/2011INMEDIA, spol. s r.o.Predaj tovaru - potraviny-13.5.2011 z_inmedia.pdf
7/2001GPM VOZ, s.r.o.Predaj tovaru - ovocie, zelenina-13.5.2011 z_gpm.pdf
9/2011CHRIEN, spol. s r.o.Predaj mrazených výrobkov-13.5.2011 z_chrien.pdf
Kúpna zmluva 10/2011POZANA MÄSO. s r.o.Čerstvé mäso a mäsové výrobky 15.5.2011 kz102011
Kúpna zmluva12/2011ANTON ANTOL, s.r.o.Pekárenské výrobky 15.5.2011 kz122011
Kúpna zmluva13/2011GM plus s.r.o., DetvaPekárenské výrobky 15.5.2011 kz132011
Kúpna znmluva 11/2011Miroslav Chovanec, Slatinské LazyČerstvé vajcia 15.5.2011 kz_112011.pdf
1110/M/2011MIJAS spol. s r.o.Rekonštrukcia kuchyne286286,56 EUR30.5.2011 1110m2011.pdf
01/2011Ing. Soňa Chrastinová - AG - TURČinnosť technického dozoru na stavbe3366,00EUR30.5.2011 012011.pdf
Zmluva o zaistení garantovanej pohotovosti na servisný zásah Verejná informačná služba, spol. s.r.o., Liptovský MikulášZaistenie garantovanej pohotovosti na servisný zásah 79,2 EUR 20.6.2011 zozgpnsz
Zmluva o dodávke stravySOŠ drevárska, ZvolenDodávka obedov a večerí 27.6.2011 z_sodrevarska.pdf
Kúpna zmluvaMTG ZVOLEN s.r.o.Predaj šrotu 119,00 EUR 11.7.2011 z_mtg_1.pdf
dodatok 1110/M/2011MIJAS spol. s r.o.Rekonštrukcia kuchyne315730,83 EUR18.8.2011 dodatok_1110m2011.pdf
Kúpna zmluva č. 14/2011Nabimex, s.r.o., ZvolenNábytok do izieb žiakov 5547,11 EUR 25.8.2011 kz142011
Kúpna zmluvaMTG ZVOLEN s.r.o.Predaj šrotu 274,1 EUR 30.8.2011 z_mtg_2.pdf
Zmluva o dodávke stravySOŠ drevárska, ZvolenDodávka obedov a večerí 2.9..2011 z_sodrevarska_2.pdf
Zmluva o odbere kuchnynského odpaduJozef Záchenský, BudčaKuchynský odpad 11.9.2011 zooko
Darovacia zmluvaRodičovské združenie pri ŠIskriňa, stôl, 17 ks políc, 22 ks zásteny 1527,83 EUR 12.9.2011 dz_2011_nabytok.pdf
Kúpna zmluva 15/2011Tibor Varga TSV Paper,LučenecKancelárske potreby 376,8 EUR 18.9.2011 kz152011
3/2011Detská misia, Sliačprenájom nebytových priestotov 21.9.2011 Zml_o_pren_32011.pdf
Kúpna zmluva16/2011BANCHEM, s.r.o.,Dunajská StredaČistiace a dezinfekčné prostriedky 26.8.2011 kz162011
Kúpna zmluvaDATA COPIR SERVIS, Slatinské Lazyprevzatie a predaj vyradeného majetku 13,16 EUR 7.10.2011 kz
Zmluva o dodávke a distribúcii elektrinyStredoslovenská energetika, a.s. ŽilinaDodávka a distribúcia elektriny 20.10.2011 zodade

Objednávky

Objednávka 12011
Objednávka 22011
Objednávka 32011
Objednávka 42011
Objednávka 52011
Objednávka 62011
Objednávka 72011
Objednávka 82011

Faktúry

Faktura 072011
Faktura 106455
Faktura 1086109
Faktura 109396041
Faktura 109396550
Faktura 11000015
Faktura 110004
Faktura 110009
Faktura 110035
Faktura 110100046
Faktura 110110014
Faktura 110110031
Faktura 110110040
Faktura 110110053
Faktura 110110070
Faktura 110110075
Faktura 110110095
Faktura 110135
Faktura 1101400002
Faktura 1101400052
Faktura 1101400219
Faktura 110263
Faktura 1217568112
Faktura 1217569035
Faktura 1294000583
Faktura 1294001025
Faktura 1294001299
Faktura 1294001598
Faktura 1721956676
Faktura 20110004
Faktura 2011900108
Faktura 2011900454
Faktura 2011900567
Faktura 2011900829
Faktura 2028023750
Faktura 230100504
Faktura 2301006019
Faktura 230101064
Faktura 230101393
Faktura 230101777
Faktura 230110064
Faktura 2375
Faktura 7413676299_1
Faktura 7413676299_2
Faktura 7415636063
Faktura 7446053561
Faktura 776110046
Faktura 810110
Faktura 8110124
Faktura 8291497952
Faktura 8292029111
Faktura 1086602
Faktura 1100419
Faktura 110100152
Faktura 110110251
Faktura 110110271
Faktura 110110278
Faktura 110110299
Faktura 110110308
Faktura 110110338
Faktura 110110343
Faktura 110110352
Faktura 1101400665
Faktura 1101400763
Faktura 110464
Faktura 110854
Faktura 111032
Faktura 11565
Faktura 1294004122
Faktura 1294004675
Faktura 1294004934
Faktura 1294005233
Faktura 2011902614
Faktura 2011902739
Faktura 2011902774
Faktura 2011903011
Faktura 230104481
Faktura 230104776
Faktura 230105072
Faktura 230105180
Faktura 230105502
Faktura 230105737_1
Faktura 230105737_2
Faktura 230105968
Faktura 230106114
Faktura 301
Faktura 807311
Faktura 1086680
Faktura 110110386
Faktura 110110391
Faktura 110110413
Faktura 1101400886
Faktura 110692
Faktura 111265
Faktura 1294005817
Faktura 1294006008
Faktura 1294006142
Faktura 1294006210
Faktura 2011903460
Faktura 2011903651_1
Faktura 2011903651_2
Faktura 230106218_1
Faktura 230106218_2
Faktura 230106460_1
Faktura 230106460_2
Faktura 230106655
Faktura 230107001
Faktura 110110414
Faktura 110110427
Faktura 110110442
Faktura 110800
Faktura 111448
Faktura 2011904087
Faktura 2011904090
Faktura 2011904332
Faktura 230107217
Faktura 230107376
Faktura 98110321
Faktura 10861009
Faktura 10868885
Faktura 110110531
Faktura 110110547
Faktura 110110556
Faktura 110110567
Faktura 110110578
Faktura 110110592
Faktura 1101401324
Faktura 1101401333
Faktura 1101401442
Faktura 111034
Faktura 111133026
Faktura 111133730
Faktura 111141
Faktura 111856
Faktura 1243005173
Faktura 1294008202
Faktura 1294008590
Faktura 1294009404
Faktura 1294009580
Faktura 1294009580_2
Faktura 20111709
Faktura 2011905265
Faktura 2011905554
Faktura 2011905723
Faktura 2011905896
Faktura 230108375
Faktura 230109028
Faktura 230109028_2
Faktura 230109152
Faktura 230109363
Faktura 230109363_2
Faktura 230109590
Faktura 230109710
Faktura 230109804
Faktura 230109965
Faktura 230109965_2
Faktura 230110213
Faktura 230110441
Faktura 230110441_2
Faktura 230110587
Faktura 230110587_2
Faktura 663
Faktura 8110427
Faktura 110100250
Faktura 110110495
Faktura 110110501
Faktura 110110513
Faktura 1101401185
Faktura 110906
Faktura 111128842
Faktura 111626
Faktura 1294006655
Faktura 1294006997
Faktura 1294007843
Faktura 230108656
Faktura 230108656_2
Faktura 8110401
Faktura 110100219
Faktura 110110459
Faktura 110110467
Faktura 110110477
Faktura 1101401036
Faktura 2011904478
Faktura 2011904714
Faktura 2011904715
Faktura 230107524
Faktura 230107770
Faktura 230107896
Faktura 230107896_2
Faktura 230108099
Faktura 230108279

Nezabudnite

Objednávanie stravy

Fotogaléria